Menu Zamknij

Sklep z choinkami

Mamy przyjemność przedstawić bogatą ofertę choinek podzielonych na trzy grupy: tradycyjne, żyłkowe i ekskluzywne. Choinki sztuczne wykonujemy z folii PCV jak i hybrydowe-wykonane z folii i włókna PCV. Do produkcji choinki sztuczne używamy różnych kolorów folii i włókna. Wszystkie choinki posiadają atest na niepalność wydany przez Instytut Pożarnictwa.

Choinki sztuczne
choinki sztuczne
choinka sztuczna

Rozłożenie jak i złożenie choinki jest bardzo proste. Choinka złożona i spakowana w karton zajmuje bardzo mało miejsca, każda składa się z dwóch lub trzech części-zależnie od rozmiaru. Przedstawione na zdjęciach choinki są  wymodelowane przez naszych dekoratorów Zamieszczone zdjęcia pokazują przykładowy sposób jak można choinkę wymodelować. Jednakże każdy klient może indywidualnie to zrobić w sposób jaki będzie mu odpowiadał.

choinki Koziegłówki

Każda choinka posiada szeroki zakres modelowania. Jeżeli ułożymy korony gałęzi do góry to zmniejszymy tym samym średnicę choinki, a równocześnie zwiększymy jej gęstość. Pozwala na to specjalne łączenie gałęzi z pniem choinki.

Sztuczne choinki świerk górki

choinki na pniu
świerk górski

Każda z choinek zawiera w komplecie stabilny stojak plastikowy ze zdejmowanymi nogami lub stojak metalowy. Opakowana w estetyczny karton. W celu udekorowania choinek istnieje możliwość dokupienia w naszym sklepie naturalnych szyszek. Są one specjalnie wyselekcjonowane tak aby klient otrzymał kształtne i duże szyszki w pełni rozwinięte. Do wyboru naturalne lub z brokatem. Polecamy także girlandy, dekoracje świąteczne

Przesyłki kurierskie:

płatność przy odbiorze: minimalna kwota 35,00 zł

płatność przelewem: minimalna kwota 30,00 zł